Hableány Étterem Badacsony

Végh Attila Mma, Mma: Kemény Küzdelem Vár Végh Pumukli Attilára Fightermagazin.Hu

Forrás: MBSZ 2022. 03. 10. 20:45 2022. 20:57 Remekeltek a magyar birkózók a plovdivi U23-as Európa-bajnokság negyedik versenynapján, amelyen a nőké volt a főszerep. Junior Eb-győztesünk, Nagy Bernadett (76 kg, UTE) immár U23-as kontinensbajnoknak is mondhatja magát, hiszen a csütörtöki aranycsatában két levitellel 4–0-s, lényegében sima győzelmet aratott a litván Kamile Gaucaite felett. A kadet Eb-második Szekér Szimonetta (Honvéd) az 50 kilogrammosok között szerdán három győztes mérkőzést követően jutott a döntőbe, amelyben szépen küzdött a francia Emma Luttenauer ellen, végül azonban 3-0-ra kikapott, s be kellett érnie az ezüstéremmel. A junior Eb-második Szabados Noémi (FTC) a vigaszágon technikai tussal (10-0) verte a román Adina Irimiát, így szőnyegre léphetett a bronzmérkőzésen, amelyen 3-1-re jobbnak bizonyult a német Sophia Schaeflénél. Csütörtökön további három magyar hölgy kezdte meg szereplését Bulgáriában. Szabó Nikolett (62, FTC) és a kadet Eb-győztes Elekes Emese (72, Vasas) egyaránt a bronzmérkőzésen bizonyíthat pénteken, előbbi egyszer kikapott, utóbbi pedig egy-egy győztes és vesztes meccset tudhat maga mögött.

Végh Attila pályafutása nem az MMA világában folytatódik | ma7.sk

Vasárnap este Prágában rendezték a Hell Cage 4 nevű MMA gálát, ahol bősi születésű magyar harcos, Végh Attila is ketrecbe lépett. "Pumukli" ellenfele az a cseh Lubos Suda volt, aki K-1-ben és profi ökölvívásban is sok szép sikert ért el, ám MMA-ban csak ezen az estén debütált. Kicsit túlvállalták magukat a csehek, ugyanis Végh alig 90 másodperc alatt megnyerte a meccset! Köztudomású, hogy Végh univerzális fighter, állóharcban és földön is jól teljesít, és az ellenfélhez alakítja taktikáját. Az augusztus 29-i Dietz Gusztáv elleni meccsen, mivel a "Cápa" kiváló földharcos, állóharcban nyert, vasárnap viszont a földön verte állóharcos ellenfelét. Végh gyorsan ledöntötte Sudát, majd egy kis fogáskeresés és gépelés (ground and pound) után a karfeszítéssel feladásra kényszeríttette ellenfelét. Fantasztikus győzelem volt!

Végh Attila ketrec helyett ringbe lép? | Bumm.sk

Mind a második, mind a harmadik vonalban győztek az élcsapatok. A megyei harmadosztályban rangadót nyert a Bakonysárkány, a legtöbb mérkőzés pedig igazi gólszüretet hozott. A megyei másodosztály hétvégi fordulójában a listavezető Pilismarót magabiztos győzelmet aratott Kisbéren, megszakítva ezzel a hazaiak ötös győzelmi szériáját. A marótiak egyébként emberhátrányban fejezték be a mérkőzést, igaz, egy gólt még tíz emberrel is tudtak szerezni. A második helyen álló Mocsa és a Süttő egy gyors gólváltást követően bő fél órán át döntetlenre állt egymással, az esélyesebb házigazda aztán érvényesítette a papírformát. A vendégeknél nyolc játékos kapott sárga lapot! A harmadik helyen álló Csolnok gólokban gazdag meccset nyert Ácson. A hazaiak az első félidőben még fel tudtak állni kétgólos hátrányból, ugyanez a második játékrészben (ráadásul az utolsó percekben már emberhátrányban játszva) nem jött össze. Az Almásfüzitő a papírformának megfelelően könnyedén verte a sereghajtó Banát, a góllövőlista élén immár 32 találattal álló Minárcsik Dániel ezúttal háromszor volt eredményes.

Aranyérem, ezüst és bronz is jutott versenyzőinknek Plovdivban

000 dolláros főnyereményt. Diesel kifekszik Pumukli előtt Az anyagi elismerés mellett a jogot nyerte el, hogy 2013. február 28-án a félnehézsúlyú címért mérkőzzön a bajnok, Christian M'Pumbu ellen. M'Pumbu közel egy éve nem küzdött, akkor is címnélküli bunyóban kikapott attól a Dieseltől, akit Attila a döntőben bedarált. Több USA-i fórum ezen megfontolásból Pumuklit a Lineal Champion megnevezéssel illeti. Végh Pumukli Attila a Bellator Fc félnehézsúlyú tornagyőztes Péntek hajnalban tehát Végh Pumukli Attila üstökösszerű pályafutását megkoronázhatja a tengerentúlon egy olyan győzelemmel, ami a magyar és szlovák küzdősport tekintetében egyedülálló, történelmi értékű. Egyszersmind kijelentem, hogy amennyiben Pumukli megnyeri a Bellator Fc félnehézsúlyú címét, azzal halhatatlanná válik a hazai küzdősportban. Egy egyszerű és becsületes srác, aki sikerei ellenére nem felejtette el, honnan jött, a fiatalok számára pedig követendő példát állít. Ő indítja el a hazai MMA felemelkedését.

2009. december 4. | szerző akadmin | Hibrid stílusok A Szlovákiában élő magyar MMA-harcos hatalmas kiütéseivel robbant be a magyar és az európai köztudatba. Végh első címmérkőzésén egy eltökélt horvát kihívóval találkozik majd december 12-én. Hazánkban rengetegen ismerik a bulvárműsorokból a különböző MMA-harcosokat, akik bizony mind-mind vereséggel zárnának – volt aki zárt is – egy Végh Attila elleni összecsapást, és a szakma bizony tudja, hogy a legnagyobb tudással és ütőerővel bizony a Pumukli becenevet viselő harcos bír. Attila már sok helyzetben megmutatta, hogy kifejezetten látványos meccseken győzedelmeskedik, ezért a közönség szimpátiáját sokszor idegen környezetben is kivívja. A tizennégy meccséből tizenegyet győzelemmel abszolváló harcosnak jövő hét szombat elérkezik az első címmérkőzés az életében, méghozzá az impozáns rekorddal bíró, Mladen Kujundzic ellenében, aki nyolc mérkőzésből hetet nyert meg. Mladen Kujundzic "Felkészültem a hazai bunyóra, és már nagyon várom. Szeretnék Európa-bajnok lenni, sokat vártam egy ilyen lehetőségre és nem fogom elszalasztani! "

Végh Pumukli Attila: A magyar MMA-halhatatlanság kapujában - Totaldamage

Végh Pumukli Attila péntek hajnalban, az Egyesült Államokban (Rio Rancho, New Mexico) mérkőzött a Bellator MMA szervezet félnehézsúlyú címéért Christian M'Pumbu ellen. Az öt menetre kiírt találkozót Attila aktívan, agresszorként kezdte, jó mozgással, dinamikusan vadászta ellenfelét, aki többnyire hátrált és kontrára játszott. Mindjárt az első menetben leütötte M'Pumbut Attila, de nem volt veszélyben a kongói harcos, a földön folytatták tovább. A közönség a gála előző meccseinek kiütésein felbuzdulva nem díjazta a megfontolt bunyót, a fütty azonban teljesen alaptalan volt. A másodikban tovább üldözte ellenfelét Attila, aki érezhetően nem akart leállni vele öklözni, majd clinch jött, a földön Pumukli próbált lábfeszítést. A harmadikban Attila kemény könyökösöket rakott guardból M'Pumbu fejére, aki fel is nyílt a feje oldalán, mely azonban nem volt zavaró számára a küzdelem folytatásában. A negyedik továbbra is Attilának volt adható, az utolsó menetre felpörgette magát M'Pumbu, érzete, hogy valamit virítania kell.

végh attila mma.com

Köszönöm, hogy hisztek bennem! | Végh “Pumukli“ Attila interjú - YouTube

végh attila mma

Az újdonságnak számító Ultimátumban Végh Attila MMA-harcos olyan szlovák színészek mellett játszott, mint Ján Koleník és Sväto Malachovský - írja a Pravda. Archív felvétel (Fotó: Paraméter) A történetben a túsztárgyaló, Dano Andrik (Ján Koleník) egy túszdráma kellős közepén találja magát a szívsebészeti osztályon, ahol a védelmi miniszteren kívül Dan várandós barátnője, Lena (Ester Geislerová) is jelen van. Ahhoz, hogy kiszabadulhasson, neki, betegeknek és munkatársainak szembe kell nézniük egyrészt a kiszámíthatatlan Kornan, a túszejtő (Milan Bahul) követeléseivel, másrészt a legmagasabb politikai vezetők nyomásával. Az idő egyre jobban fogy, és Danonak gyorsan el kell döntenie: követi-e a politikusok parancsait, vagy segít az emberrablónak tisztázni a nevét. Végh Attila MMA-harcosnak is szerepet szántak a minisorozatban. Hogy milyen szerepben láthatjuk őt, erről ő maga beszélt: "Egy volt légióst, egy "takarítót" alakítok, aki rendelésre dolgozik – kap egy fényképet, s az azon látható személlyel végeznie kell" – mesélte Végh.

Kuruc.info - A Cápát csak a nagy skalpok érdeklik (x)